24 Nisan 2009 Cuma

deichmann alışverişim
Deichmann'dan bir önceki postumda bahsetmiştim. Yaklaşık 1 ay önce yaptığım ve henüz buraya eklemediğim Deichmann'dan ayakkabı alışverişimi de ekleyeyim dedim. Görseller için aşkım kocama teşekkür etmeliyim bana kalsa sittin sene çekileyemeyecekti o fotolar :) Ayakkabıların ikisi de 29 tl. Beyaz olan %100 deri hem de. Gün içerisinde iş yerinde genelde düz modeller tercihim günün temposuna ancak ayak uydurabiliyorum da ;))

6 yorum:

 1. güle güle kullan canım.ikiside çok şık ve gayet uygunmuş.iyi günlerde kullan

  YanıtlaSil
 2. Ikisi de harika, gule gule kullan...

  YanıtlaSil
 3. Güle güle kullan bende düz daha doğrusu spor ayakkabı tercih ediyorum arada bu seninkiler gibi giysemde akşama eve yürüyerek geri dönemiyorum:))Spor ayakkabı giye giye ayaklarım büyümüş:))32 yaşında insanın ayakları büyürmü yahu??

  YanıtlaSil
 4. İkisini de çok beğendim :)) Güle güle giymeni diliyorum.. Artık ben de uğramak istiyorum Deichmann'a :))

  YanıtlaSil
 5. Güle güle kullan... Özellikle alttakine bayıldım. bugün ben de baktım Deichmann'a. süper modelleri var. Sevgiler...

  YanıtlaSil
 6. Sevgili Ceyda, teşekkür ederim böyle bir dönemde şıklık kadar ekonomik olması da önemli :)

  Sevgili FerahFeza çok teşekkürler.

  Sevgili Herşeydenazıcık, bu spor ayakkabı bağımlılığını ne yapacağız bilmem.Ben de topuklu ayakkabı çok sevsem de düz babet ve spor ayakkabı giymeye bayılıyorum.Ama bu ayak büyüme işi doğru mu acaba ben de aynı yaş dolaylarında biri olarak numaram 35 olmasına rağmen bazı markalarda 36 da giymeye başladım, yaşlanıyor muyuz neeeee :)

  Sevgili Nihan,çok teşekkürler umarım güle güle giyerim tüm yaz :) mutlaka uğramalısın bu fiyatlara kalite ve çeşitlilik harika.

  Sevgili Esin, Benim de favorim allataki, renkleri çok eğlenceli.Sevgiler.

  YanıtlaSil